Image

Blog

Kreatif Rota

Kreatif Rota Ajans

Mobil Uygulama
08 Nisan 2021 Perşembe | Web, UI-UX, Coding

Mobil Uygulama

Bir uygulama üzerinde çalıştığı cihaz için özel üretilmiştir ve bir araç ya da bir broşür gibi çalışabilir. Üzerinde çalıştıkları işletim sistemine özel hazırlanırlar. Bu sayede pek çok işletim sistemi işlevi ve cihaz donanımına oldukça direkt bir erişim sağlayabilirler.

Devamı
Web Tasarım
24 Şubat 2021 Çarşamba | Web, UI-UX, Coding

Web Tasarım

Web siteleri kullanıcılar üzerinde algı yönetimi yapmak için çok efektif araçlardır. Profesyonel web sitesi tasarımları %100 olarak kullanıcı deneyimi odaklıdır. Profesyonel web sitesi tasarımı, kurumsal kimliği ve marka vizyonunu doğrudan yansıtabilen ve kullanıcıyı etkileşime yönlendiren web siteleridir.

Devamı
Seo Arama Motoru Optimizasyonu
11 Şubat 2021 Perşembe | Web, UI-UX, Coding

Seo Arama Motoru Optimizasyonu

SEO orijinal olarak literatürde “Search Engine Optimization” olarak geçmektedir. Tanımını yapacak olursak arama motorlarında organik arama sonuçlarının olduğu alanda, web sitenizin daha rahat taranarak ön planda/üst sıralarda yer almasını sağlayan yazılımsal ve içerik bazlı teknik çalışmadır.

Devamı
Kurumsal Kimlik
12 Ocak 2021 Salı | Web, UI-UX, Coding

Kurumsal Kimlik

Bir insan için kişisel imzası ne kadar önemli ise kurum için de kurumsal kimlik o kadar önemlidir. Kurumsal kimlik görsel ve işitsel iletişim öğeleri başta olmak üzere birçok farklı ögeyi içinde barındıran genel imaj çalışmasını tanımlayan bir terimdir.

Devamı
Grafik Tasarım
23 Aralık 2020 Çarşamba | Web, UI-UX, Coding

Grafik Tasarım

Verilmek istenen bir mesajı görsel olarak belirlenmiş bir hedef kitleye ulaştırmak için yazılı yada görsel unsurlarla belirli ölçüler içerisinde tasarlayan veya çizen kişileri yetiştiren eğitim dalıdır.

Devamı
Dijitale Giriş – Dijital Pazarlama
23 Aralık 2020 Çarşamba | Web, UI-UX, Coding

Dijitale Giriş – Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama stratejileri, internet pazarlaması veya internet reklamcılığı olarak da bilinmektedir. Dijital reklam firmaları tüketicilere tanıtım, reklam, içerik sunmak için internet ortamını kullanmaktadır. Pazarlamanın internete taşınmış versiyonudur. Satılan ürüne dokunmak yerine ya fotoğrafına ya da videosuna bakabilirsiniz.

Devamı
Sosyal Medya Reklamcılığı
23 Aralık 2020 Çarşamba | Web, UI-UX, Coding

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya reklamcılığı mobil veya internette bulunan sosyal paylaşım siteleri üzerinden veya sosyal ağlar üzerinden yapılan her türlü reklam ve tanıtım işlemine denmektedir. Sosyal medya reklamcılığı internet reklamcılığı işlemlerinden biri ve en çok tercih edilenidir.

Devamı
STÜDYO

Modern Pazarlama Araçları

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlama Metnimizi inceleyebilirsiniz.