Image

COMMUNICATION, CREATIVE, SOCIAL MEDIA

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi, etkili pazarlama sürecinin bir parçasıdır. İşletmeler sosyal medyayı pazarlama stratejileri arasına dahil edebilirler bu sayede potansiyel müşterilerine oldukça hızlı ulaşma fırsatı bulabilirler.

Hayatımızın merkezinde yer alan ve sadece sosyal yaşantımızı değil ticari ilişkilerimizi de etkileyen sosyal medya platformları, iyi yönetildiği takdirde başarılı sonuçlar veriyor. Sosyal medya uzmanlığı, bu platformların ticari değer kazanmasıyla birlikte

Sosyal medya stratejisi oluşturma ve yönetiminde uzmanız.

Dijital dünya hızla büyüyorken, firmanız sosyal medyada etkin çalışıyor mu ?

Markanızın sosyal medya hesapları için; sosyal medya stratejileri, sosyal medya yönetimi, topluluk yönetimi, online itibar yönetimi, monitoring ve sosyal medya yarışma kurguları planlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi, etkili pazarlama sürecinin bir parçasıdır. İşletmeler sosyal medyayı pazarlama stratejileri arasına dahil edebilirler bu sayede potansiyel müşterilerine oldukça hızlı ulaşma fırsatı bulabilirler. Sosyal medya tüketiciler üzerinde algı yönetimi sağlar. 

Son 10 yılda hızla büyüyen sosyal medya ve etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermiştir. Markalar için çok ciddi pazarlama aracı haline gelen sosyal medyalar ancak başarılı bir pazarlama, planlı ve bilinçli bir iletişim planlaması ile mümkün olmaktadır. Sosyal medya yönetiminde en önemli ve yaygın kullanılan mecralar, Facebook, Twitter, Linkedin, Youtube, Instagram olarak sayılabilir. Bu mecralarda, metin ve görsellerin hazırlanması, kampanya ve yarışmalar, aplikasyonlar gibi birden fazla oluşum vardır.

Büyük firmaların, kurumsal kimliklerinin en iyi şekilde insanlara aktarıldığı araçların başında sosyal medya platformları gelmektedir. İnsanların birçoğu bir ürün ya da hizmet satın almadan önce sosyal medya üzerinden araştırma yapmakta ve firmalar hakkında bilgi toplamaktadırlar. Tam bu sırada Sosyal Medya uzmanlığı devreye girmektedir. Bu hizmetten faydalanan firmaların hem yerel hem de ulusal müşteri portföyü genişlemektedir.

Sosyal medya uzmanlığı, bu platformların ticari değer kazanması ile birlikte ortaya çıktı. Markalar sosyal medya platformları sayesinde müşterileri ile olan ilişkilerini canlı tutuyor, daha fazla kişiye ulaşma şansı elde ediyorlar. Bu yönden bakıldığında sosyal  medya hesaplarının her gün düzenli ve belli bir strateji kapsamında yönetilmesi gerekiyor.

Bizler uzman ekibimiz ile birlikte sizler için en özgün ve profesyonel sosyal medya yönetimini sağlıyoruz. Bu süreçte hem dikkat çekici hem de herkes tarafından ortak olarak merak edilen ve beğenilen içerikleri bulmak için detaylı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda bu süreçte müşterimiz ile sürekli iletişim halinde olarak üretmek istediği içerik türü hakkında bilgi alıyoruz. Müşterilerimizin memnun olacağı şekilde süreci devam ettiriyoruz.

Müşterilerimizin hitap etmek istediği kitleyi de göz önünde bulundurarak en uygun renk, font ve tasarımlar ile özgün ve kaliteli içeriği sunuyoruz. 

Kreatif Rota olarak sosyal medya platformlarında medya planlama yapımı, kitle analizleri, yaş, cinsiyet, yaşadıkları konum, ilgi alanları, internet davranışları ve benzeri açılardan değerlendirdikten sonra kullanıcılar için ilgi çekici sosyal deneyimler oluşturuyor ve müşterilerimize marka sadakati, savunuculuk ve farkındalık yaratıyoruz.

STÜDYO

Modern Pazarlama Araçları

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlama Metnimizi inceleyebilirsiniz.